RODINNÝ VÍKEND

s Gabi a Werner Rienas

6. - 7. apríl na Sreznevského 2

Pozývame vás na aprílový rodinný víkend v Bratislava City Church. Rezervujte si tento dátum a môžete sa tešiť na dva dni intenzívnej služby zameranej na rodiny. Počas víkendu nám budú slúžiť skvelí manželia Gabi a Werner Rienas z Kanady, ktorí majú bohaté skúsenosti z ich viac ako 30-ročnej poradenskej a pastoračnej služby rodinám v USA, Kanade i v ďalších krajinách. Nenechajte si ujsť tento jedinečný víkend.

Gabi Rienas je manželkou, matkou, rečníčkou, spisovateľkou, a zároveň sa už viac ako 25 rokov venuje práci licencovanej psychologickej poradkyne so špecializáciou v oblasti manželstva a rodiny. Spolu s manželom Wernerom tiež roky slúžia ako pastori – donedávna viedli zbor v USA, no od apríla 2018 už pôsobia v rodnej Kanade. Gabi je dynamická žena s bohatými životnými skúsenosťami. Je obdarovaná príjemným humorom a schopnosťou definovať Božie pravdy zrozumiteľným a prijateľným spôsobom. Jej vášňou je pomáhať ľuďom nájsť plnohodnotný život a stať sa zrelými nasledovníkmi Ježiša Krista.

PROGRAM VÍKENDU

SOBOTA - 6. apríl 2019 o 18:00
služba manželským párom + tým, ktorí sa na manželstvo práve pripravujú

NEDEĽA - 7. apríl 2019 o 16:00
služba rodičom detí všetkých vekových kategórií

REGISTRÁCIA

Vzhľadom na obmedzenú kapacitu našich priestorov Vás prosíme o registráciu. Registrácia je zdarma a slúži na rezerváciu Vášho miesta
ako aj informácia pre organizátora akcie.
ĎAKUJEME VÁM.

* S Vašimi osobnými údajmi narábame citlivo a s rešpektom. Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Zároveň sa zaväzujeme, že Vaše údaje budú použité výhradne na komunikáciu ohľadom organizácie Rodinného víkendu v Bratislava City Church a za žiadnych okolností nebudú poskytnuté tretím stranám. Svoje rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť a údaje môžu byť na základe Vašej žiadosti kedykoľvek vymazané.

X