December 2021 v CityChurch

Milá CityChurch rodina,

prajeme Vám požehnaný Advent. Pán Ježiš prišiel medzi nás a žiadne obmedzenia ho nezastavili.
Vzhľadom na aktuálne novinky o pravidlách pre bohoslužby, Vás chceme informovať, ako budú prebiehať naše CityChurch bohoslužby v Pezinku a v Bratislave do konca roka 2021.

Ako sme avizovali, chceli sme sa stretávať tak dlho, ako to len bude umožnené. Upravené obmedzenia počtu návštevníkov na bohoslužbách, ktoré boli stanovené na 30 ľudí, resp. podľa metráže ešte menej (a to v režime OP), nám však neumožnia sa tento rok znovu stretnúť.

Samozrejme, naďalej budeme bohoslužby prinášať medzi Vás online. Robíme to s modlitbou, láskou a s presvedčením, že sa takto môžeme zjednotiť. Veľmi Vám ďakujeme, že sa pridávate, občas nám píšete a hlavne, že ste v kontakte jedni s druhými.

Bohoslužby ONLINE budú do konca roka 2021 nasledovne:

  • 12. december, 10.00h
  • 19. december, 10.00h (s pozdravom od detí)
  • 25. december, 10.00h (Vianočný špeciál)

 

Ďalšie bohoslužby budú nasledovať 9. januára 2022, a budeme Vás informovať o tom, ako budú organizované. Do nového roka 2022 chceme vstúpiť s dôrazom na modlitby, a teda znovu pripravujeme iniciatívu ‘Pôst 21’.

Tešíme sa na Vás a žehnáme Vám. Povzbudzujeme Vás, aby ste aj tento Advent boli v kontakte s niekým zo CityChurch rodiny, a zároveň boli svetlom svojmu okoliu.

Pasho a Tomi
Za CityChurch tím v PK a BA