Na bohoslužby v Bratislave je potrebná registrácia

Milá CityChurch rodina,

v krátkom čase Vás oslovujeme už druhýkrát. Aj teraz sa ozývame s dôležitou aktuálnou informáciou. Dovoľte nám zdieľať pár kľúčových informácií v súvislosti s tým, že Bratislava sa posunula do oranžovej farby na Covid semafore, čo obmedzuje účasť na bohoslužbách na 25% kapacity sály.

Kým sa len dá, chceme mať bohoslužby prezenčne a byť spolu. Preto Vás chceme informovať, ako budú naše bohoslužby prebiehať:

1. Bohoslužby v Bratislave (Martindom) – budú od 26.9.2021 dvakrát, a to nasledovne:

od 10.00h – bohoslužba predovšetkým pre rodiny a starších, s detskou službou, a zároveň s online vysielaním

od 11.45h – pre všetkých ostatných, bez besiedky, len s otvorenou herňou pre rodičov s malými deťmi

Kapacita bohoslužieb je obmedzená na 75 účastníkov, preto je nevyhnutná registrácia na: https://www.bratislavacitychurch.sk/registracia/

Samozrejme, chceme, aby cirkev bola miestom, kde môžeme pozývať svojich priateľov, teda ich pokojne pozvite a zaregistrujte. Deti do 12 rokov nie je potrebné registrovať.

2. Bohoslužby BIF

Stretnutia BIF budú pokračovať na Sreznevského ulici v nedeľu o 10.00h. Súčasná návštevnosť je z pohľadu obmedzení v poriadku, v prípade nárastu návštevnosti prejdú tiež na režim dvoch bohoslužieb.

3. Bohoslužby v Pezinku

Pezinok je zatiaľ v zelenej farbe Covid semaforu, a teda bohoslužby pokračujú v režime ako doteraz.

Veľmi sa na Vás tešíme. Chceme, aby každá prekážka a výzva bola premenená na Božiu príležitosť. A zároveň veríme, že nás to uprostred našej série Tu som doma posilní a ukáže na to, čo je na našom spoločenstve – domove – to podstatné, a čo nás spája.

Pavol Zsolnai
Za celý CityChurch tím