CITYCHURCH
CAMP 2024

28. - 31.8. 2024

(streda - sobota)

Drahá CityChurch rodina a priatelia,

dovoľte nám pozvať vás na náš spoločný letný tábor, ktorý by sme radi zorganizovali posledné augustové dni. Máme rezervované Konferenčné centrum Malenovice v krásnom prostredí Moravsko-sliezskych Beskýd pod Lysou horou.

Tábor začína v stredu, 28. augusta večerou a končí sa v sobotu, 31. augusta raňajkami. Bude to skvelý čas oddychu a rôznych aktivít s priateľmi z lokalít CityChurch Bratislava a Pezinok. Pre deti plánujeme počas večerných stretnutí špeciálny program. Tábor je určený tak pre rodiny ako aj jednotlivcov všetkých vekových kategórií.

Našimi hosťami a rečníkmi budú Lukáš a Dita Targoszoví. Lukáš s Ditou založili a vedú zbor Apoštolskej cirkvi Element v Hradci Králové.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Dátum: tábor začína v stredu, 28. augusta večerou (od 18:00 do 19:00). Ak večeru nestíhate je možnosť si ju v registračnom formulári odhlásiť. Tábor končí v sobotu, 31. augusta raňajkami. Pripomíname, že vo štvrtok, 29. augusta, je na Slovensku štátny sviatok, takže na tábor stačia 2 dni voľna (streda a piatok).

Ubytovanie: v hotelových izbách s vlastnou kúpeľňou, alebo v dvoch trojizbových chatách (každá chata s kapacitou 10 osôb v izbách 4+4+2). V chatách je okrem troch izieb aj kuchynka a spoločná obývacia izba.

Strava: raňajky sú formou bufetových stolov, obedy a večere sú roznášané priamo k stolom. V cene je krčah vody na stole, ale je možné si aj objednať rôzne nápoje na vlastný účet.

V cene tábora je zahrnuté ubytovanie na 3 noci, plná penzia, miestny poplatok, parkovanie. Pri registrácii do 30.5.2024 vrátane platí zvýhodnená cena.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE RODIČOV S DEŤMI

Keďže tábor sa koná mimo Slovenskej republiky, je potrebné mať so sebou platný cestovný doklad pre každé dieťa (pas alebo občiansky preukaz s fotkou dieťaťa).

Pri registrácii do 30.5.2024

Dospelá osoba (12+ rokov): 129€
Dieťa od 4 do 12 rokov: 104€
Dieťa do 4 rokov (bez stravy a lôžka): 0€

Pri registrácii od 1.6.2024

Dospelá osoba (12+ rokov): 139€
Dieťa od 4 do 12 rokov: 114€
Dieťa do 4 rokov (bez stravy a lôžka): 0€

REGISTRÁCIA


* S Vašimi osobnými údajmi narábame citlivo a s rešpektom. Odoslaním registračného formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. My sa zároveň zaväzujeme, že Vaše údaje budú použité výhradne na komunikáciu ohľadom organizácie CityChurch Campu 2024 a nebudú poskytnuté žiadnym tretím stranám. Ďakujeme za dôveru.