Pôst 21 – štvrtok

13.1.2022

ČAS ČÍTANIA: 2 MIN

V rámci novoročnej iniciatívy PÔST 21 vám prinášame štvrté zo série krátkych zamyslení na tému KEĎ SA MODLÍME.

V prvom týždni sa spolu zamýšľame nad Pánovou modlitbou, OTČE NÁŠ. V dnešnom zamyslení sa k nám prihovorí Danielka Synovcová z lokality CityChurch Bratislava.

Celé znenie modlitby z ev. Matúša 6:9-13

Otče náš, ktorý si na nebesiach, posväť sa meno tvoje, príď kráľovstvo tvoje, buď vôľa tvoja ako v nebi, tak i na zemi. Chlieb náš každodenný daj nám dnes a odpusť nám naše viny (dlhy), ako i my odpúšťame svojim vinníkom. A neuveď nás do pokušenia, ale zbav nás zlého.

Ako sa pridať k iniciatíve PÔST 21?

  • na dobu 21 dní sa vzdaj aspoň jednej veci, ktorá ti je “drahá” (jedlo, hobby, TV, shopping, sociálne siete, nejaký požierač času, atď.)
  • každý deň si oddeľ čas na čítanie Biblie a modlitbu
  • každý pracovný deň ráno budeme počas tohto obdobia zverejňovať na našej web stránke a sociálnych sieťach krátke zamyslenia k téme
  • pridaním sa k modlitebným stretnutiam v Bratislave 23. januára a 30. januára o 17.00 prezenčne v zborovej budove na Sreznevského ulici a v Pezinku každý štvrtok o 20:30 online cez ZOOM
  • návštevou online semináru o pôste cez ZOOM, ktorý bude prebiehať v stredy – 12., 19. a 26. januára – vždy o 18.00 (príslušný ZOOM link nájdete v kalendári na našom webe)

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.