Veľká noc v CityChurch

Pozvanie

ČAS ČÍTANIA: 2 MIN

 

Počas Veľkej noci dávame rok čo rok hlavný dôraz na dve kľúčové udalosti, ktorými sú Kristovo ukrižovanie v piatok a Jeho vzkriesenie v nedeľu. Sú to bezpochyby tie najdôležitejšie udalosti dejín. Pisatelia evanjelií však venujú veľkú časť svojho rozprávania celému poslednému týždňu Kristovho života, ktorý je plný nesmierne kľúčových udalostí. Vieme čo sa stalo v piatok, ale často prehliadame dni predtým.

Tento rok Vás pozývame k niečomu viac. Pozývame Vás na cestu Veľkým týždňom, od palmovej nedele až po nedeľu vzkriesenia. Pridajte sa k nám a prečítajte si o udalostiach, ktoré sa odohrali pred 2000 rokmi v daný deň Veľkého týždňa.

Každé ráno tohto týždňa si môžete na našej webstránke prečítať blog s biblickým textom, ktorý hovorí o udalostiach daného dňa. Ako bonus pripájame aj video z projektu Lumo, ktoré dobovo zachytáva udalosti, o ktorých čítame.

Vždy večer o 18:30 si na našom YouTube kanáli môžete pozrieť krátke zamyslenia od ľudí zo CityChurch. Veríme, že táto Veľká noc bude pre každého z nás skutočne život meniaca. Pridajte sa k nám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.