Séria kázní: Kto vie?

Michal Kopanič

Ako byť múdry?

Dnes spolu v CityChurch online uzavrieme tému Múdrosť. Vo finále sa dozvieme, ako vlastne byť múdry? Zdieľať sa s nami slovom bude Michal Kopanič, a snáď nám toto tajomstvo múdrosti prezradí.

Vypočuť kázeň »
Miro Tóth

Múdrológia: teológia múdrosti

Túto záverečnú nedeľu v mesiaci január sa spolu budeme zaoberať pojmom Múdrológia, resp. teológia múdrosti. A na túto tému sa s nami podelí náš vzácny hosť – Miro Tóth, pastor zboru Kristu mestu.

Vypočuť kázeň »
Sheldon Armitage

Paradox múdrosti

V mesiaci január sa v CityChurch zamýšľame nad tým, čo znamená múdrosť. Dnes sa pozrieme na to, aký je Paradox múdrosti. Slovom sa s nami podelí Sheldon Armitage, a my si prajeme aby aj toto nedeľné ráno mohlo byť pre nás povzbudením a požehnaním.

Vypočuť kázeň »
Tomáš Štrba

Kto vie, ako zmúdrieť?

Rok 2021 sme v CityChurch začali témou: “KTO VIE?”. A dnešná otázka znie – Ako zmúdrieť? Možno na ňu dostaneme odpoveď práve dnes, vo skvelej kázni od Tomáša Štrbu. Pridajte sa k nám, zažite skvelý čas chvál a uctievania, ponorte sa s nami do Božieho slova a nechajme Boha konať aj dnes.

Vypočuť kázeň »
Pavol Zsolnai

Kto vie čo je múdre?

Rok 2021 sme v CityChurch začali témou: “KTO VIE?”. Tieto online bohoslužby sa s nami Pasho Zsolnai pozrie na tému – Čo je múdre? Veríme, že aj v novom roku je múdrosť jednou z kľúčových vecí, ktorú môžeme s Božou pomocou získavať.

Vypočuť kázeň »
Pavol Zsolnai

Kto vie budúcnosť?

Vitajte v roku 2021! V CityChurch začíname tento sériou kázní o múdrosti s názvom KTO VIE? Dnes sa spolu krátko obzrieme na to, ako to vyzeralo u nás v roku 2020, a spolu s Pashom Zsolnaiom sa pozrieme na to “KTO VIE BUDÚCNOSŤ?”

Vypočuť kázeň »