Autor: Pavol Zsolnai

Aktuality

Január 2022 v CityChurch

Milá CityChurch rodina, žehnáme Vám v novom roku 2022 Božie vedenie a múdrosť. Očakávame rok čerstvého Božieho pôsobenia v našich životoch i v celej našej rozsiahlej komunite. Dovoľte nám priniesť pár aktuálnych informácií na mesiac január.

Čítať blog »
Aktuality

December 2021 v CityChurch

Milá CityChurch rodina, prajeme Vám požehnaný Advent. Pán Ježiš prišiel medzi nás a žiadne obmedzenia ho nezastavili. Vzhľadom na aktuálne novinky o pravidlách pre bohoslužby, Vás chceme informovať, ako budú prebiehať naše CityChurch bohoslužby v Pezinku a v Bratislave do konca roka 2021.

Čítať blog »
Aktuality

Aktuálne informácie vzhľadom na lockdown

Drahá CityChurch rodina, priatelia, venujte, prosím, pozornosť informáciám v nasledovnom videu od pastora Pasha ohľadom najbližších týždňov v CityChurch. Vzhľadom na aktuálnu epidemickú situáciu a lockdown sa všetky naše aktivity presúvajú do online priestoru. Ďakujeme za pochopenie, sme v tom spolu.

Čítať blog »
Aktuality

Bohoslužby v CityChurch už naživo

konečne je to tu! Od najbližšej nedele budú naše bohoslužby naživo v Pezinku i v Bratislave. Veríme, že sa spolu v čo najväčšom počte stretneme, aj napriek letnému obdobiu, a že si naplno užijeme radosť z komunity a blízku Božiu prítomnosť.

Čítať blog »
Blog

Zrnko múdrosti – deň 3

Ak by sme vopred nepoznali správnu odpoveď na otázku, ktorú dostal Šalamún a mohli by sme si čokoľvek v živote priať, často by sme chceli viac peňazí – bohatstvo, či život bez ľudí, ktorí nám ho znepríjemňujú.

Čítať blog »
Blog

Zrnko múdrosti – deň 1

Na začiatku tohto roka, keď všetci máme toľko otáznikov o tom, aký bude tento rok, aká bude naša budúcnosť, si môžeme pripomenúť, že Boh nás nenechal v tomto svete len tak napospas okolnostiam, bezradnosti, či neistote.

Čítať blog »