Aktuality

Aktuality

Stojíme s Ukrajinou

Lokality CityChurch vyjadrujú svoju spolupatričnosť s našimi susedmi na Ukrajine. Stojíme v solidarite s ľuďmi trpiacimi nespravodlivosť a násilie. Budeme pokračovať v modlitbách za tento národ. A pridávame sa aj praktickou pomocou v konkrétnych oblastiach asistencie.

Čítať »
Aktuality

Január 2022 v CityChurch

Milá CityChurch rodina, žehnáme Vám v novom roku 2022 Božie vedenie a múdrosť. Očakávame rok čerstvého Božieho pôsobenia v našich životoch i v celej našej rozsiahlej komunite. Dovoľte nám priniesť pár aktuálnych informácií na mesiac január.

Čítať »
Aktuality

December 2021 v CityChurch

Milá CityChurch rodina, prajeme Vám požehnaný Advent. Pán Ježiš prišiel medzi nás a žiadne obmedzenia ho nezastavili. Vzhľadom na aktuálne novinky o pravidlách pre bohoslužby, Vás chceme informovať, ako budú prebiehať naše CityChurch bohoslužby v Pezinku a v Bratislave do konca roka 2021.

Čítať »
Aktuality

Aktuálne informácie vzhľadom na lockdown

Drahá CityChurch rodina, priatelia, venujte, prosím, pozornosť informáciám v nasledovnom videu od pastora Pasha ohľadom najbližších týždňov v CityChurch. Vzhľadom na aktuálnu epidemickú situáciu a lockdown sa všetky naše aktivity presúvajú do online priestoru. Ďakujeme za pochopenie, sme v tom spolu.

Čítať »
Aktuality

November v CityChurch Bratislava

Milá CityChurch rodina, verím, že sa máte dobre, ste zdraví a zažívate Božie vedenie. Dovoľte pár informácií o nadchádzajúcich týždňoch v Bratislave.

Čítať »
Aktuality

Na bohoslužby v Bratislave je potrebná registrácia

Dovoľte nám zdieľať pár kľúčových informácií v súvislosti s tým, že Bratislava sa posunula do oranžovej farby na Covid semafore, čo obmedzuje účasť na bohoslužbách na 25% kapacity sály. Kvôli tomu potrebujeme organizovať 2 bohoslužby s nutnosťou registrácie.

Čítať »
Aktuality

Dôležité informácie z lokalít CityChurch

Milá CityChurch rodina, s očakávaním vstupujeme do nového školského roka. Dovoľte nám preto, v súvislosti s ním, pár veľmi dôležitých informácií. Venujte im, prosím, plnú pozornosť. Ďakujeme.

Čítať »
Aktuality

Bohoslužby v CityChurch už naživo

konečne je to tu! Od najbližšej nedele budú naše bohoslužby naživo v Pezinku i v Bratislave. Veríme, že sa spolu v čo najväčšom počte stretneme, aj napriek letnému obdobiu, a že si naplno užijeme radosť z komunity a blízku Božiu prítomnosť.

Čítať »
Aktuality

Jún v lokalitách CityChurch

Veríme, že čas nášho spoločného stretnutia ‘naživo’ sa už naozaj blíži! Veľmi sa tešíme na to, keď sa znovu budeme môcť konečne stretnúť a zažiť spolu bohoslužby.

Čítať »