BLOG

Vitajte v archíve článkov Bratislava City Church. Články (blogy) píšu rôzni lídri z nášho cirkevného spoločenstva a tak môže byť ich čítanie obohatením pre mnoho rozdielnych ľudí. Blogy môžete filtrovať či už podľa autorov, témy, dátumu či jednoducho ľubovoľne podľa kľúčového slova vo vyhľadávači. Vpravo nájdete aj zoznam 5 najčítanejších blogov. Veríme, že pri čítaní nájdete množstvo múdrosti a povzbudenia.

Michal Kopanič

Zrnko múdrosti – deň 20

Modli sa dnes aby si mohol v múdrosti Božej konať dobro voči iným. A preto heslom dneška je: nie len sýty intelekt, ale aj sýty blížny hovorí o tvojej múdrosti.

Čítaj blog »
Janka Kopaničová

Zrnko múdrosti – deň 19

Ako vieš čo je správne? Čo je múdre urobiť v konkrétnej situácii? Ako sa zachovať? Odkiaľ čerpáš inšpiráciu, múdrosť? Kde hľadáš vzory pre svoj život?

Čítaj blog »
Michal Kopanič

Zrnko múdrosti – deň 18

Často, keď sa zamýšľam nad tým, ako jednoduché to urobil Boh pre človeka stretnúť sa s Ním, ako s Otcom, je mi to až čudné. Nie tisíce podmienok, nie rituály, obete, zložité vzorce správania, ktoré tomu musia predchádzať.

Čítaj blog »
Samuel Lehocký

Zrnko múdrosti – deň 16

Nečakaj na to, že budeš Bohu slúžiť až keď budú všetky Tvoje problémy vyriešené. Pozdvihni svoj zrak, modli sa a žehnaj tým, ktorí to potrebujú a Boh pohne nie len nimi, ale aj tebou!

Čítaj blog »
Samuel Lehocký

Zrnko múdrosti – deň 14

Keď som bol teenager a niekto mi ukrivdil, ťažko som to znášal a mal som potrebu sa niekomu vyžalovať. Keď vstúpil do môjho života Boh učil som sa odovzdať krivdu Jemu.

Čítaj blog »